Freedom Fighters: Seminarium z Peterem Irvingiem – 13 września 2014

freed

Seminarium z Peterem Irvingiem

Z okazji 20 lecia skłotu Rozbrat Freedom Fighters zaprasza na specjalne wydarzenie jakim jest dwudniowe seminarium z Peterem Irvingiem, angielskim zawodnikiem, który gościć będzie w Polsce po raz pierwszy. Pete jest specjalistą zarówno w walce w stójce jak i parterze, od lat zawodowo startuje w formułach K-1, Muay Thai jak i MMA. Na co dzień jest trenerem, który ćwiczy zarówno amatorów jak i przygotowuje do startów zawodowców.
Irving zawodowo zadebiutował w MMA w 2003 roku na gali Cagewarriors 4. Rok później wyjechał do Brazylii, by szlifować BJJ pod okiem legendarnego mistrza Crezio De Souza, pioniera Vale-Tudo walcząc w pucharach Brazylii i innych zawodów w randze mistrzostw. Po dwóch latach intensywnych treningów wrócił do startów także w Muay Thai i MMA dwukrotnie zdobywając brytyjski tytuł mistrza organizacji Strike and Submit. Europejski tytuł mistrza tej oganizacji zdobywał również dwukrotnie, na swoim koncie ma również trzy tytuły mistrzowskie europejskiej organizacji Xth Legion.
W K-1 zdobywał tytuł mistrza wagi półśredniej organizacji UCMMA UK-1, mistrza wagi super średniej XFS i brytyjski tytuł mistrza wagi super średniej ICO. Wszystkie tytuły zdobył trenując pod okiem instruktorów gymu Semtex Steve’a Gladstone’a i Kierana Keddle’a.
W 2011 został promowany na czarny pas BJJ przez Leo Negao. W tym samym roku otrzymał od swojego trenera MMA Alana Orra czarny pas chińskiego boksu.
Pete był również ekspertem od techniki w wiodącym magazynie MMA Fighters Only gdzie prowadził kolumny Fight like, Strategy clinic, technique clinic i Winning techniques.

Plan seminarium:

Sobota, 13.09

12.00-14.00: Muay Thai
14.00-16.00: BJJ (Gi)

Niedziela, 14.09

12.00-14.00: Muay Thai
14.00-16.00: BJJ (No Gi)

Koszt seminarium: 4 bloki treningowe- 50 zł, pojedynczy blok- 15 zł.

Miejsce seminarium: Kohorta Poznań, Osiedle Lecha 43

Zapisy: freedomfighters[at]riseup.net
Prosimy o podanie nazwiska i klubu.

http://rozbrat.org/
http://www.facebook.com/events/1453790758228744/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s